Ja i mój blog

Kim jestem?


Aktualnie studentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Gdańskim, a oprócz tego zwykłą-
niezwykłą dziewczyną, która cały czas szuka sposobu na siebie, chyba jak większość. Próbuję, ryzykuję odkrywam. Zdążyłam już trenować siatkówkę, nauczyć się jeździć konno, na nartach i snowboardzie, grać na gitarze i perkusji, występować w przedstawieniach teatralnych, zwiedzić kawałek świata oraz prowadzić razem ze znajomymi własne miniprzedsiębiorstwo. Większość z tych hobby niestety nie jest już aktualne, z czasem, z różnych powodów, po prostu jakoś to wszystko przemijało. Jedyną wciąż trwającą pasją jest podróżowanie. Może dlatego, że nie da się zwiedzić całego świata w rok. Co nie zmienia faktu, że uwielbiam sport, zwierzęta, sztukę, tylko teraz przejawia się to w innych formach. Jakiś czas temu postanowiłam wznowić, a nawet powiedziałabym zacząć od początku, swojego bloga. Jak to wyjdzie tym razem? Zobaczymy ;)

Mój blog


Dłuuugo szukałam swojej nazwy, ciągle myślałam, szukałam, zmieniałam, aż w końcu stanęło na fanaberiach Patrycji. Fanaberie, jak wiemy, znaczą m.in. dziwactwa. I tak tutaj trochę jest. Opisuję i będę opisywała jakieś swoje dziwactwa: wszelkiego rodzaju historie i przygody, testowane na własnej skórze miejsca, wydarzenia i produkty, a od czasu do czasu sypnę jakąś złotą myślą czy własnymi przemyśleniami. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, coś co go zainteresuje, pokrzepi, pomoże, rozbawi czy da do myślenia.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany współpracą albo ma jakąś ciekawą propozycję np. à propos nowego postu, zapraszam do zakładki obok, a jeżeli ktoś jest tu w poszukiwaniu inspiracji lub odpowiedzi na nurtujące go pytanie to życzę miłej lektury :)
Copyright © 2017
fanaberie Patrycji
, Blogger