21 najlepszych komedii na nudny wieczór


Tak czasami się zdarza, że się nic nie chce, że nie ma się planów, że nie ma nic akurat w tv a chciałoby się wychillować. Ale jak, skoro po raz dziesiąty leci Zróbmy sobie wnuka albo Killerów 2?

Znam ten ból, dlatego dobrze jest mieć jakiegoś Asa w rękawie. Ewentualnie 21 Asów ;) Podsyłam Wam moją topową listę komedii, a może komuś przyda się już na dzisiejszy wieczór:

Sposób na teściową (2005)Facet marzeń a za nim jego matka z piekła rodem. Niezrównoważona psychocznie, z komplekasami i manią kontrolowania wszystkiego, zazdrosna o syneczka. Film, w którym wszystkie żarty o teściowej spełniają się w 100%. 

Sekretne życie zwierzaków domowych (2016)Jeśli zastanawiacie się co Wasi pupile robią, kiedy wychodzicie z domu konieczcie obejrzyjcie ten film! Życie zwierzaków domowych już nie będzie takie sekretne :)))


Dziennik Bridget Jones (2001)

Bridget Jones: W pogoni za rozumiem (2004)

Bridget Jones 3 (2016)Perypetie przeuroczej Bridget Jones musi znać każdy! Jest to klasyk, który zawsze jest dobrym wyborem, a najlepiej pochłonąć go w pakiecie! Z winem i kubełkiem lodów <3

21 Jump Street (2012)007 zgłoś się! w tym przypadku nie działa. Duet, który ma przed sobą długą drogę do pierwszego aresztowania, pełnią niewypałów, potknięć, potrąceń i..startych łokci ;)

Wykiwać klawisza (2005)Była gwiazda futbolu trafia do więzienia. Po pewnym czasie dostaje zadanie bojowe - ma przygotować resztę więźniów do meczu futbolu strażnicy vs. więźniowie. Czy podoła zadaniu? Kto wygra mecz? No i przede wszystkim, czy wykiwa klawisza?

Planeta Singli (2016)Jedna z lepszych polskich komedii! Już kiedyś pisałam o niej porównując z podobną tematycznie amerykańską produkcją a teraz śmiało mogę wyróżnić ją w takim komediowym zestawieniu :) Aplikacja sprawiająca dużo uśmiechu, ale i cieepienia, niszcząca jedno, ale budująca coś innego, zmieniająca i otwierająca oczy na to, co do tej pory było niewidoczne.


Zanim odejdą wody (2010)Też tak macie, że jak Wam się tak mega mega spieszy to wtedy zatrzymuje Was każde możliwe czerwone światło, w autobusie spotykacie irytującego znajomego, który swoimi opowieściami spowalnia Waszą drogę do domu, a w dodatkusąsiadka zatrzymuje na klatce żeby z czymś tam jej pomóc?!

Jeśli tak to świetnie zrozumiecie historię Petera! Tyle że on spotyka na swojej drodze do żony, która spodziewa się dziecka lada chwila, męczącego początkującego aktora, który, o ironio!, jest jego jedyną deską ratunku :D

Kac Vegas (2009)

Kac Vegas w Bangkoku (2011)

Kac Vegas III (2013)Trzy części, trzy wieczory kawalerskie. Żaden nie przebiegł spokojnie, żaden nie obył się bez gangsterki ani bez zagubienia się w czasoprzestrzeni. Za to każda część bawi równo! Jeśli akurat nie masz w planach wieczoru kawalerskiego, polecam obejrzeć jak tego nie robić żeby nie obudzić się z tygrysem obok ;)

Szefowie wrogowie (2011)Trzy ziomki, trzech niezrównoważonych szefów, których trzeba wyeliminować. No, ale gdyby to było takie proste to wszystkim pracowałoby się przyjemniej ;)

Rodzinne Rewolucje (2014)Jak to mówią, przypadki chodzą po ludziach, a słonie po rodzinach. Dwie nieprzepadające za sobą rodziny spotykają się na wakacjach. Każdy dzień współnych gaf zbliża ich do siebie i to bardzo skutecznie <3


Millerowie (2013)No i kolejna rodzinka na ekranie! Tym razem trochę bardzien dysfunkcyjna, ale sprawiająca jeszcze więcej radości :) Komedia pełna narkotyków, nagości i absurdu. Polecam gorąco :)))))

Nietykalni (2011)Obstawiam, że większość z Was już widziała ten film. Jednak nie wypadałoby go tutaj nie dodać! Piękna historia, która ucząc bawi i bawiąc uczy :) Historia o tym jak sparaliżowany milioner potrzebuje radości, luzu i odrobiny prawdziwego życia, które jedynie potrafi mu dać młody chłopak, który dopiero co wyszedł z więzienia.

Zła kobieta (2011)Jak z wulgarnej, znudzonej i ulegających używkom nauczycielki zrobić wymagającą, zawsze przygotowaną i nieustępliwą 'panią profesor'?! Rozwiązanie zagdaki i przepis na sukces poznacie w filmie :D

Kocha, lubi, szanuje (2011)Cieplutko polecam, bo po prostu komedia jest świetna (nie tylko ze względu na Ryan'a) :D Idealne połączenie komedii i romantycznej, bo tym razem serio można obejrzeć ze swoją drugą połówką! Facet się pośmieje, douczy podrywu, a dziewczyna się porozczula nad uczuciami i miłością, a w gratisie może powzdychać do klaty Goslinga ;)

Głupi i Głupszy (1994)To jest tak głupie, że aż śmieszne. Także już z braku laku, jak już nic innego nie będziecie mieli pod ręką, a śmieszą Cię upadki po poślizgnięciu się na skórce na banana to możesz sobie poużywać przy tym filmie ;)

Stażyści (2013)Film świetnie obrazujący różnice pokoleń - pomiędzy czterdziestolatkami, którzy właśnie stracili pracę a ok.16-20letnimi małolatami. Mieszanka pokoleń, która przy pracy w Google'u sprawdziła się idelanie ;)

Żona na niby (2011)"Dr Danny Maccabee, chcąc uwieść młodziutką Palmer, prosi swoją asystentkę, aby udawała jego żonę." a potem..tum tum, uwaga spoiler, się w niej zakochuje! Także taka ironia losu. Ale jest śmiesznie, polecam, a poza tym tak dla odmiany, skoro dla dziewczyn tam wyżej polecałam Goslinga to teraz dla Was, ziomeczki, przepiękna Jennifer Aniston. Enjoy! ;)

Co znacie, co Was zaciekawiło a co byście do tej listy jeszcze dopisali?
Copyright © 2017
fanaberie Patrycji
, Blogger