Trzy najchętniej czytane posty w 2016 roku


No już myślałam, że się nie ogarnę z tym wpisem, ale jest jest jest :) Jesteście ciekawi jak mi poszło w zeszłym roku?

W minionym roku powstało 62 wpisy, przejrzałam te listę bardzo dokładnie i wybrałam, a raczej to WY wybraliście, 3 najlepsze wpisy - te które miały najwięcej kliknięć. No to proszę bardzo, na podium stanęły:

Na miejscu 3. staje post: KIERUNEK BAŁTYK

837 wyświetleń. Post dla mnie dość ważny, nawet nie tyle jeśli chodzi o treść, ale bardziej o ilość pracy i czasu, jaką w niego włożyłam. Może nie jest idealny, ale jestem z niego zadowolona i wiem, że w 2016 roku kilka osób z niego korzystało i paru osobom się przydał, co mnie bardzo cieszy :) Mam nadzieję, że w roku 2017 przeżyje swoją drugą młodość i przyda się jeszcze większej ilości osób, a co więcej - że zachęci on do odwiedzenia Gdańska.

877 wyświetleń. Post niby taki niepozorny i niby nie pokładałam w nim jakiś mega nadziei, a tu proszę! Drugie miejsce, jeden z chętniej klikanych postów, a nawet został zauważony i udostępniony przez autorów aplikacji Everytap :)

Najchętniej czytanym postem w roku 2016 był....
KOSMETYKI WIBO - MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO UŻYCIA

Który miał (jak dla mnie ) 2018 wyświetleń. Lubię ten post, chociaż teraz zrobiłabym go trochę inaczej to i tak go lubię i planuję zrobić podobny w niedalekiej przyszłości. Mam nadzieję, że również Wam się spodoba ;) Z tego co mówią różne statystyki i wykaz słów kluczowych, głównym wątkiem, częścią, która Was przyciągała była odżywka do rzęs Vitamin Your Lashes.

Tak wygląda podium. Trzy najchętniej czytane posty w 2016 roku. Jednak niewiele mniej kliknięć brakowało innym postom do TOP 3, dlatego postanowiłam dodać pod-podium:

Miejsce 4. CO DAĆ POD CHOINKĘ? 10 INSPIRACJI + BONUS (726 wyświetleń)Czy jestem zadowolona? Tak! Oczywiście mogło być lepiej i więcej, ale równie dobrze mogło być 0 albo ledwo ponad. Nie najgorsze wyniki motywują do pracy, bo skoro widać bardzo często tendencję wzrostową to widać, że jeszcze "trochę" więcej pracy, czasu, zmian i zaangażowania i wyniki mogą być całkowicie zadowalające :)

Dlatego bardzo Wam dziękuję za to, że wchodzicie na mojego bloga, klikacie, wyświetlacie, czytacie i po prostu, że jesteście! Za każdy komentarz na blogu, lajk na fanpejdżu i wiadomość na mejlu :) Mam nadzieję, że w roku 2017 mój blog będzie jeszcze lepszy, jeszcze ciekawszy i mam nadzieję, że Wy mi w tym pomożecie! Pisząc pozytywne komentarze czy wiadomości, które będą mnie motywowały do dalszej pracy, napędzały mój motorek a przede wszystkim mówiły, że idę w dobrą stronę. Czekam również na te negatywne, które również będą motywowały, ale do zmian i poprawy, jak i mówiły "o nie nie, nie idź w tą stronę".

Całuję Was wszystkich mocno i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
Copyright © 2017
fanaberie Patrycji
, Blogger