Jesteś obserwatorem czy graczem?

źródło: pl.ign.com
"Welcome to Nerve! A game like truth or dare.."

Z tą jedną, małą różnicą, że jedyne co możesz wybrać to Wyzwanie.

Ale spokojnie, nie musisz koniecznie być Graczem, możesz być Obserwatorem ;) Zasady są bardzo proste, ale wyzwania już niekoniecznie..

Co w tym takiego strasznego? Hmm, no może to, że wyzwania wymyślają Obserwatorzy na bieżąco, a wiadomo, oni nie mają nic do stracenia ;) A zadania potrafią zmrozić krew w żyłach.

Gra, choć nielegalna, staje się bardzo popularna wśród nastolatków. Sprowokowana uwagami znajomych Vee (Emma Roberts) także włącza się do gry. Jej przyjaciel jest temu przeciwny, ponieważ wie, że ta gra połączona jest z tzw. dark web. Vee ma jednak dużo do udowodnienia..

Dzięki Nerve Vee poznaje Iana (Dave Franco) i tu oczywiście tworzy się love story, a raczej tworzą ją Obserwatorzy.

Z wyzwania na wyzwanie nie dość, że podnosi się stawka to rośnie także poziom adrenaliny i to nie tylko u Graczy, ale także u widzów... Naprawdę, sama parę razy zakrywałam oczy jak widziałam te wysokości, które musieli pokonywać. W dodatku sceny są kręcone tak, że aż żołądek się przewraca.

Pokonanie odległości między blokami na drabinie w szpilkach, wejście na 60m żurawia i utrzymanie się na jednej ręce, jazda motorem przez miasto z zasłoniętymi oczami 100 km/h czy leżenie na torach podczas przejazdu pociągu. To tylko kilka z wielu, wielu naprawdę hardkorowych wyzwań.

Mogłoby się wydawać, że historia nie może mieć końca, a tym bardziej, że nie istnieje coś takiego jak koniec części dark web. No cóż, to może dlatego dla wielu zakończenie jest zaskoczeniem i do samego końca jest wyzwaniem.

Film pełen emocji, adrenaliny i napięcia, na co się z początku nie zapowiada. Film miło zaskakuje z minuty na minutę, z wyzwania na wyzwanie.

Niestety wielu z Graczy skapitulowało a wielu po prostu wypadło z gry przez nierealizację zadania..

A Ty? Byłbyś Graczem czy Obserwatorem? Wolałbyś zbierać kasę czy obserwować innych jak wykonują Twoje zadania? :)
Copyright © 2017
fanaberie Patrycji
, Blogger