Ekologia zaczyna się w modzie, czyli Letter bag na ramieniuLetter bag, czyli 'literkowa torba'. Nazwa naprowadza nas na trop czego możemy się spodziewać po tej działalności, ale mimo to jest to spore uproszczenia dla tego, co tworzy Kamila Kolpacka ;)

Nie powiem Wam w jakich okolicznościach natknęłam się na Letter Bag, bo po prostu nie pamiętam, obstawiałabym facebook'a, ale głowy nie dam..pamiętam, że pierwszą torbę kupiłam jakieś 3 lata temu i to jeszcze starą metodą, bo to przez mejla dogadywałam z właścicielką napis i czcionkę, teraz jest to wszystko bardziej uproszczone i rozwinięte.

Na pewno część z Was zdążyła już zauważyć któryś z letterbagowych nabytków na jakimś moim profilu - instagramie (@patrycjanicka), blogowym fanpage'u (@fanaberiepatrycji) czy snapchacie (@patrycjanicka). Aktualnie posiadam dwa - torbę i worek <3

Jestem niesamowicie zadowolona z tych moich "szmaciaków"!!!! Zastanawiacie się pewnie, co w Letter Bag jest takiego genialnego i czym się różni od innych tego typu toreb, że się tak zachwycam.. Zaraz Wam powiem :)

Czemu Letterbag potrafi skraść serce i uzależnić?


 • torby są wykonywane z pasją i sercem - widać to w każdej literce, w każdej kresce
 • wszystkie produkty są ekologiczne
 • Kamila tworzy wyjątkową więź ze swoimi fanami, kupcami - nie tylko przez snapchata, ale również na targach (najczęściej w Warszawie, ale coraz częściej pojawia się także w innych miastach)
 • co jakiś czas pojawiają się nowe produkty i ulepszenia do tych starszych, co sprawia, że chce się mieć je wszystkie
 • produkty są solidne i trwałe - potrafią wiele pomieścić, unieść a także długo i wiele wytrzymują
 • ceny nie są wygórowane, co jest ważne szczególnie na obecnym rynku, gdzie dużo gorszej jakości torby potrafią kosztować dużo więcej
 • Letter Bag to jesteś Ty! - są oczywiście propozycje gotowych produktów, ale jest także możliwość spersonalizowania swojej własnej torby czy worka przez co możemy przelać swoje myśli, motto, marzenia, przyzwyczajenia czy charakter a także podarować bliskiej osobie taką torbę jedyną w swoim rodzaju :)

Co znajduje się w ofercie Letter Bag?

 • torby

  źródło: letterbag.pl
 • małe Letter Bag czy jak kto woli - kosmetyczki

  źródło: instagram.com/letterbag
 • shoppery

  źródło: instagram.com/letterbag

 • worki

  źródło: letterbag.pl
 • iphone cases

  źródło: letterbag.pl

Do czego używać i nosić Letter Bag?


Absolutnie do wszystkiego i na każdą okazję!!! Ale tak konkretniej to...
 • na zakupy - nie tylko do galerii a nawet chociażby do warzywniaka, bo tak jak torba jest wytrzymała i dużo pomieści
 • na plażę - bardzo łatwo wytrzepać z niej piasek ;)
 • do szkoły, na uczelnie, do pracy - jako torba główna, czyli np. na książki a także jako ta 'druga' czyli np. na dodatkowe dokumenty i teczki albo na strój od wf
 • na podróże duże i małe - szczególnie worki!!! 
Kiedy zaczyna się wiosna noszę ją prawie cały czas - raz włożę tam potrzebne mi rzeczy i do jesieni już jej nie zmieniam :D No okej, zdarzają się wyjątki, ale jeżeli chodzi o wakacje to stajemy się nierozłączne - pasuje do wszystkiego i na każde wyjście (no okej, są wyjątki :D), a szczególnie do krótkich szortów i kwiecistych spódniczek ;)

Jeżeli chcielibyście odwiedzić Letter Bag to poniżej podaję kilka miejsc, gdzie można obejrzeć więcej produktów, dać lajka albo dowiedzieć się o najbliższych targach:
Kamila naprawdę odwala kawał dobrej roboty nie tylko wkładając w to dużą pracę rąk, ale także serca i samej siebie. Jej firma się rozwija, Kamila ma coraz to nowe pomysły, wprowadza zmiany, dodaje ulepszenia, odnosi sukcesy, a przy tym pozostaje normalną dziewczyną - za co chyba w szczególności należy się jej największy szacun :)

Może być ona inspiracją dla wielu osób, że jak się chce to można, wystarczy trochę popracować nad sobą i swoimi marzeniami, nie poddawać się i działać działać!!!

A może ktoś z Was też ma jakiś produkt Letter Bag? Jeśli tak to chwalcie się w komentarzach :)))

Pięknego dnia!:*
Copyright © 2017
fanaberie Patrycji
, Blogger