Everytap i Śniadanko Festiwal, czyli jasna strona Internetu


Dużo osób ma, chociaż korzysta z niego codziennie, negatywne zdanie na temat Internetu. Uzależnia, znajduje się w nim wiele niebezpiecznych treści, nigdy nie wiadomo na kogo się tam trafi, zajmuje dużo czasu czy po prostu odmóżdża.

To prawda, ale wszystko ma zły wpływ jeżeli korzysta się z tego bez ograniczeń oraz przede wszystkim bez głowy. Można ściągnąć milion aplikacji i posiadać konto na każdym portalu społecznościowym, a mimo to preferować rozmowę twarzą w twarz, kochać czytanie książek czy po prostu umieć odłożyć telefon na cały dzień.

Dobrze, że technologia się rozwija, powstają co rusz nowe to aplikacje, udogodnienia, nie mówiąc tu tylko o aplikacjach typu Instagram czy Google+, ale również takich, które wielu osobom chorym umożliwiają poruszanie się i egzystowanie na dogodnych warunkach w dzisiejszym świecie.

Dzisiaj chciałabym napisać parę słów o aplikacji Everytap. Część osób pewnie już zdążyło ją poznać, a część pewnie jeszcze nie. A żeby nie było takiego suchego gadania o samej aplikacji, przedstawię ją również na podstawie konkretnego przykładu, żeby bardziej Wam zobrazować jej użycie :)

źródło: gdyniadesigndays.eu

Everytap jest to aplikacja mobilna do pobrania na Google Play lub w App Store, można też pobrać na everytap.com/pl podając numer telefonu. Umila ona każde wyjście na miasto oraz odciąża portfel.

Jednak nie można jej mylić ze zbiorem kuponów - jej cel jest trochę inny ;)

A konkretniej.. Pobierasz aplikację, włączasz Bluetooth i na podstawie Twojej lokalizacji wyświetlają się knajpki w Twoim mieście i najbliższym otoczeniu.

Jest lista miejsc, prezentów jakie dane miejsce, danego dnia oferuje, np. piwo za free czy wejściówkę na jakiś event. Oprócz proponowanych ofert i korzystanie z akcji 2w1, dostajesz również punkty za samą wizytę i zamówienie. Punkty, które potem możesz wymieniać na prezenty.

Warto sprawdzać w miarę regularnie tą apkę, kiedy ją już zainstalujemy, szczególnie kiedy planujemy jakiś wypad, bo można na tym wiele skorzystać - nie tylko oszczędzając parę groszy, ale również odkrywając nowe miejsca ;)

Dzisiaj miałam okazję z niej pierwszy raz skorzystać, mimo, że mam ją zainstalowaną już jakiś czas, biorąc udział w wydarzeniu Śniadanko Festiwal w Trójmieście - tydzień śniadań za jedyne 9zł w przeróżnych knajpkach i restauracjach.

Przy czym użycie tej appki okazało się jeszcze prostsze i przyjemniejsze niż by się mogło wydawać:


Wszystko jasno i konkretnie opisane, krok po kroku, - ciężko się pogubić ;)

Biorąc pod uwagę menu, które podane jest na stronie wydarzenia przy liście restauracji biorących udział w akcji, oraz lokalizacje dzisiejszy wybór padł na Galerię Samku - OtwARTa.

Myślę, że jeden z lepszych :) Obsługa przemiła, lokalizacja fantastyczna, lekko na uboczu (mimo, że na osiedlu), w zaciszu, dania apetycznie podane, no i wygląd, oczywiście nie mógł odbiegać od całości, minimalistyczny, ale elegancki i bardzo przytulny.

OtwARTa w ramach Śniadanko Festiwal serwowała dzisiaj (do wyboru):
Frittata z salami piccante, papryczką chilli i szczypiorkiem + kawa lub herbata albo Frittata z pieczarkami, mozzarellą i szczypiorkiem + kawa lub herbata

Będąc razem z kumpelką miałyśmy możliwość spróbowania obu i obie były naprawdę smaczne - tylko ostrzegam: ta pierwsza frittata jest naprawdę ostra!


Zdziwieni, że wygląda jak zwykły omlet? Ja też trochę byłam ;) Ale naprawdę warto, bo ceny są adekwatne i do miejsca i do podawanych posiłków.

Jeżeli jesteś z Trójmiasta albo akurat tutaj przebywasz to masz jeszcze okazję skorzystać z "porannej rozpusty" - festiwal trwa do jutra, tj. 22.05! tylko nie zapomnij pobrać aplikacji ;)

Miłego wieczoru!
Copyright © 2017
fanaberie Patrycji
, Blogger